Kargo ve Teslimat Bilgileri
100 TL ve üzeri sipaşlerinizde kargo ücreti ödemiyorsunuz!
100 TL altı siparişlerinizde ödeyeceğiniz kargo bedeli sadece 7 TL'dir.
Sitemiz üzerinden verilen siparişler PTT Kargo'nun Türkiye'de ulaştığı her noktaya ulaştırılabilmektedir.
Siparişleriniz kredi kartınızdan ilgili tutar çekildikten veya banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Ancak kimi zaman saat 15.00'ten önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilebilmektedir.
Bulunduğunuz il/ilçenin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 işgünü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

carikcim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;
Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.