Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kadınların en vazgeçilmez aksesuarı hiç şüphesiz topuklu ayakkabılardır. Düğün, nişan, mezuniyet, davet, iş ortamı, hatta günlük hayatta kullanılan, bir birinden farklı renk ve desenlere sahip topuklu ayakkabı modellerini çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2

Giydiğiniz kıyafetin daha dökümlü durmasını sağlayan, sizi daha zayıf ve daha uzun boylu gösteren bu topuklu ayakkabı modelleri için ayrı bir moda bile bulunmaktadır. Platform, kalem topuk, dolgu topuk gibi pek çok çeşidi mevcuttur. Giyeceğiniz ortama göre topuk seçmek de oldukça önemlidir. Salon davetleri için sivri topuk daha çok tercih edilirken özellikle yazın kır düğünleri ya da günlük kullanım için blog topuklar tercih edilmelidir. Topuk boyunu kendinize göre tercih etmeniz, eğer alışkın değilseniz 6cm den uzun topuklu tercih etmemeniz sizin yararınıza olacaktır.

İster elbise, isterseniz pantolonla kullanabileceğiniz topuklu ayakkabı modelleri sizi daha feminen bir görüntüye ulaştıracak, tarzınıza ayrı bir hava katacaktır. Topuklu ayakkabı ile yürümek elbette kolay değildir. Günlük hayatta kullanıyor ve topuklu giymekten vazgeçemiyorsanız kalın ve kısmen daha kısa topuklu ayakkabılar giymek bel sağlığınız için faydalı olacaktır. Mesela uzun sure ayakta kalacaksanız orta ve yüzük parmağınızı birbirine bantlamak buradaki sinir uçlarındaki baskıyı azaltacak ve daha az ağrı duymanızı sağlayacaktır. Topuklu ayakkabı denilince akla ilk gelen model elbette stilettolardır. Giyeceğiniz her kıyafetin altına mükemmel uyum sağlayacak bu model ile ne giyerseniz giyin feminen bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2020

Sitemizde birden çok topuklu ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kombininize en uygun topuklu ayakkabıyı bulabilmek için araştırma yapmak durumundasınız. Size en uygun topuklu ayakkabıyı bulduktan sonra geriye kalitesi ve fiyatı kalmaktadır. Sitemizde yer alan ürünler kalite standartlarına uygundur ve uygun fiyatlıdır. Sitemizde yer alan topuklu ayakkabılar sayesinde şıklığınıza şıklık katacaksınız.

Topuklu Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Ürün tercih edilirken genellikle ilk olarak kalitesine ve daha sonra fiyatına bakılmaktadır. Uygun fiyatla kaliteyi yakalamak neredeyse imkânsızdır. Ancak sitemizden yapacağınız alışveriş sayesinde bu imkânsızlığı es geçeceksiniz. Sitemizde yer alan topuklu ayakkabı modelleri kalite ve fiyat açısından size en uygun imkânı sunacaktır.

Uygun fiyatıyla ön plana çıkan ürünümüz Topuklu Bayan Ayakkabı - Siyah-Rugan – 1200 modelidir. Bu ürünün genel özellikleri şu şekildedir. Siyah renkte üretilmiş bu ürünün iç ve dış materyali suni deriden üretilmiştir. Topuk yüksekliği ise 12,5 cm’dir. Esnek yapısı sayesinde size rahatlığı sunacak olan bu ürünün tabanı neolit özelliği taşımaktadır. Bağcıksız yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu ürün uygun fiyatı ve kalitesi sayesinde tarz sahibi kadınların vazgeçilmezi olacak. Uygun fiyat yapısıyla ön plana çıkan diğer bir ürünümüz Topuklu Bayan Ayakkabı - Platin-Sıvama – 307 modelidir. İlkbahar ve yaz aylarında kullanıma uygun olan bu ürünün iç ve dış materyali suni deriden oluşmaktadır. Tabanı neolit özelliktedir. Topuk yüksekliği ise 6 cm ‘dir. Özelliklerini belirttiğimiz ürünleri sitemizdeki Topuklu Ayakkabı Modelleri sayfasından inceleyebilirsiniz. Kalite standartlarına uygunluğu ve uygun fiyat yapısı sayesinde hem kaliteyi hem rahatlığı uygun fiyata satın alabileceksiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.