Ayakkabı Boyası

Ayakkabı Boyası kategorimizde Lef Lef,  Flexi Care ve yeni eklenecek diğer üstün kaliteli ve dünyaca ünlü yerli ve ithal markaların ürünleri bulunmaktadır.

Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Ayakkabı Boyası

Ayakkabı boyası, ayakkabılarınızın bakımını ve ilk günkü gibi görünümünü sağlamak amacı ile kullanılan ayakkabı tipine-dış yüzeyine uygun çeşitleri bulunan ürünlerdir.

Ayakkabı Boyası Çeşitleri

  • Likit Ayakkabı Boyası
  • Krem Ayakkabı Boyası
  • Sprey Ayakkabı Boyası
  • Ayakkabı Koruyucu Spreyi

Likit Ayakkabı Boyası

Likit Ayakkabı Boyaları hem kullanımı kolay olan ve hem de kullandıktan sonra her hangi bir işlem gerektirmeyen pratik ürünlerdir. 

Krem Ayakkabı Boyası

Krem ayakkabı boyaları cilalı ve cilasız olarak ikiye ayrılır. İki ürün de bir sünger yardımı ile bir miktar alınarak ayakkabıya iyice yedirilerek uygulanır. Ayakkabı üzerinde boya kalıntılarının kalmamasına dikkat edilir. Aksi halde ayakkabı derisinde çatlak görünümü oluşabilir. Bunu önlemek için boya az miktarda kullanılır ve deriye iyice yedirilir. Eğer boya cilasız ise cila da sürüldükten sonra yumuşak bir bez yardımı il silinerek ayakkabının parlaması sağlanır.

Sprey Ayakkabı Boyası

Sprey ayakkabı boyaları genellikle Süet ve Nubuk ayakkabılar için kullanılır. Bu tür ayakkabıların uzun süre sıvı ile temaslarının uygun olmadığı için sprey boya kullanılır. Ayakkabının rengine uygun bir sprey boya seçilebileceği gibi Natürel diye adlandırılan renksiz ama ayakkabının kendi rengini yenileyen sprey ayakkabı boyaları da vardır. Uygulaması son derece basittir. Sprey Ayakkabı Boyası çalkalandıktan sonra dik bir açı ile yaklaşık 15-20 cm uzaklıktan ayakkabı yüzeyine eşit olarak sıkılıp yayılması sağlanır. Sprey ayakkabı Boyasının kuruması beklenir.

Ayakkabı Koruyucu Sprey

Ayakkabının boyasının daha uzun süre tazeliğini koruması amacı ile kullanılan Ayakkabı Koruyucu Sprey olduğu gibi bir de suya karşı direnç sağlayan Ayakkabı Koruyucu Spreyi vardır. Genellikle Naturel-Renksizdir ancak renkli olanları da vardır. Kullanımı Sprey ayakkabı Boyasında olduğu gibi on derece basittir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.